PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa

PROGRAM CIP 2007-2013. INFORMACJE ARCHIWALNE. STRONA NIE JEST AKTUALIZOWANA.


Dzień Instrumentów Inżynierii Finansowej UE w Polsce, 2012 - 19 grudnia 2012

19 grudnia 2012 r. - Dzień Instrumentów Inżynierii Finansowej Unii Europejskiej w Polsce 2012, pt."INSTRUMENTY ZWROTNE 2007-2013 – NA PÓŁMETKU I W PERSPEKTYWIE – 2014-2020
miejsce konferencji - Warszawa, ul. Wspólna 2/4 (Sala Kinowa Ministerstwa Rozwoju Regionalnego)

W imieniu Związku Banków Polskich, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programu ramowego CIP – organizatorów DNIA INSTRUMENTÓW INŻYNIERII FINANSOWEJ UNII EUROPEJSKIEJ W POLSCE. 2012 pragniemy zaprosić Państwa na konferencję pt. „Instrumenty zwrotne 2007-2013 – na półmetku i w perspektywie – 2007-2014”, która odbędzie się 19 grudnia w Warszawie, przy ul. Wspólnej 2/4.
 
W czasie dorocznego spotkania interesariuszy rynku instrumentów zwrotnych, zarówno obecnej, jak i planowanych w nowej perspektywie finansowej, zostaną podsumowane dotychczasowe działania, omówione perspektywy nowych oraz zaprezentowane najnowsze opinie i wyniki badań w tej sprawie. Na spotkanie zaproszono także gości zagranicznych, którzy podzielą się własnymi doświadczeniami w omawianej dziedzinie.
Dzień Instrumentów Inżynierii Finansowej UE w Polsce 2012 będzie także okazją dla prasy i beneficjentów do rozmów z instytucjami zaangażowanymi w w/w procesy oraz wymiany doświadczeń.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania udziału na adres jakub.pilzak@zbp.pl Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a zgłoszenia przyjmowane wg kolejności nadsyłania.

więcej informacji: na stronie http://www.cip.gov.pl/eip-kpkzbp 
w zakładce: "Baza dokumentów dotyczących CIP"