PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa

PROGRAM CIP 2007-2013. INFORMACJE ARCHIWALNE. STRONA NIE JEST AKTUALIZOWANA.


III Europejski Kongres MŚP, Katowice, 17 września 2013 r. ZAPROSZENIE!

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji 2007-2013 (CIP) - Instrumenty finansowe dla MŚP wraz z Organizatorami III Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach pragnie zaprosić Państwa do udziału w Sesji:  
 
„WSPARCIE POLSKICH MŚP W PROGRAMACH RAMOWYCH UE- SUKCESY I NIEWYKORZYSTANE SZANSE. JAK ZWIĘKSZYĆ WYKORZYSTANIE PROGRAMÓW RAMOWYCH PRZEZ POLSKICH MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORCÓW?”
 
W czasie spotkania politycy i eksperci podsumują wyniki kończących się programów unijnych oraz przedstawią możliwości płynące z nadchodzących regulacji na lata 2014-2020. Przedsiębiorcy otrzymają także informację o jeszcze dostępnych instrumentach i środkach w zakresie programów ramowych UE 2007-2013. W sesji udział wezmą m.in. prof. Jerzy BUZEK, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Premier rządu RP w latach 1997-2001, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w l.2009-2012, Grażyna HENCLEWSKA, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Polski Rzecznik MŚP,  Arkadiusz LEWICKI, Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji (CIP). 
 
Wydarzenie będzie miało miejsce 17 września br. w godz. 14.00-16.00 w sali konferencyjnej nr 402, Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
 
Szczegóły na:
 
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do rejestracji pod adresem: 
 
Zapraszamy!
 
KPK CIP - "Instrumenty Finansowe dla MŚP".
Współorganizator Sesji.