PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa

PROGRAM CIP 2007-2013. INFORMACJE ARCHIWALNE. STRONA NIE JEST AKTUALIZOWANA.

Strona główna dla iee-kpkkape

IEE - Aktualności i wydarzenia


Międzynarodowa konferencja podsumowująca projekt YOUTH

 

Międzynarodowa konferencja podsumowująca projekt YOUTH (Youngsters Overhaul today's Urban Transport Habits)

 

W dniach 22-23.06.2009, w hotelu Hotton w Gdyni (ul. Św. Piotra 8), odbędzie się międzynarodowa konferencja podsumowująca projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży YOUTH (Youngsters Overhaul today's Urban Transport Habits) - „Młodzież zmienia współczesne miejskie zwyczaje transportowe".

 

Projekt YOUTH był realizowany przez cztery miasta europejskie (Berlin, Bukareszt, Rotterdam i Gdynię) w ramach programu Inteligentna Energia dla Europy i wpisywał się w niezwykle aktualną z perspektywy współczesnego świata tematykę kryzysu energetycznego i problemów środowiskowych. Celem YOUTH był wzrost świadomości młodych ludzi w zakresie polityki transportowej, problematyki zrównoważenia rozwoju transportu w aglomeracjach miejskich (ze szczególnym uwzględnieniem aspektów ekologicznych oraz wykorzystania energii) oraz kształtowanie zachowań komunikacyjnych młodzieży zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Myślą przewodnią konferencji będzie współuczestnictwo młodzieży w tworzeniu i realizowaniu założeń polityki transportowej miast europejskich. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną rezultaty projektu w poszczególnych miastach projektu.

 

Konferencja prowadzona będzie w j.angielskim. Szczegółowy program konferencji pojawi się już wkrótce na stronie internetowej http://www.zkmgdynia.pl/.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa

 

Rejestracja

Osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji prosimy o wypełnienie formularza rejestracji i odesłanie go w terminie najpóźniej do 16 czerwca 2009 r. na adres j.staszak@zkmgdynia.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny

Formularz rejestracyjny (do pobrania w formacie pdf) 

 

Kontakt

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat planowanej konferencji prosimy o kontakt z panią Justyną Staszak (j.staszak@zkmgdynia.pl)