PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa

PROGRAM CIP 2007-2013. INFORMACJE ARCHIWALNE. STRONA NIE JEST AKTUALIZOWANA.


1-3 marca 2013 r. Warszawa: Warsaw Service Jam

 W dniach 1 -3 marca 2013 r. w Warszawie odbędzie się Warsaw Service Jam - pierwsza lokalna edycja ogólnoświatowego wydarzenia Global Service Jam. Wydarzenie będzie stanowiło doskonałą możliwość zapoznania się i przetestowania w praktyce nowoczesnych metod design thinkingu i prototypowania.

 

Otóż, w dniach 1-3 marca 2013 r. na całym świecie tysiące ludzi pracując przez 48 godzin - uczestnicy kilkuset lokalnych Jam'ów zebranych pod egidą Global Service Jam, będą tworzyć prototypy usług nawiązujących do wspólnego tematu przewodniego. W czasie wydarzenia zespoły będą wielokrotnie przyrządzać, próbować i ulepszać swój "dżem" - prototyp usługi, produktu, procesu korzystając z mnóstwa dostępnych materiałów papierniczych, biurowych, kreatywnych i niekonwencjonalnych. Pierwszy pomysł na pewno nie będzie ostatecznym. Kluczowe okaże się skonfrontowanie przepisu z potencjalnymi konsumentami - dopiero trafienie w ich smak, ich potrzeby jest wyznacznikiem udanego dżemu. Uczestnicy będą mogli korzystać z doradztwa obecnych na miejscu mentorów - ekspertów z dziedziny design thinkingu. Warsaw Service Jam będzie nie tylko happeningiem i świetną zabawą, ale cenną lekcją oswajania z rozwijaniem kreatywności i prototypowania.

 

Wydarzenie obędzie się w dniach 1-3 marca 2013 r. w Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Smolnej 4

 

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:

http://www.warsawjams.pl/

 

O idei Global Service Jam można przeczytać na:

http://www.globalservicejam.org